Analiza przypadku

Ułatwienie w codziennej pracy

Czy kiedykolwiek próbowaliście odtworzyć swój własny tok myślenia lub przypomnieć sobie fakt, który dorowadził Was do genialnej recepty?

Wyobraźmy sobie posiadanie dostępu do wysokiej jakości bazy danych z opisanymi przypadkami wyleczenia! Wraz z programem RadarOpus uzyskuje się bezpośredni dostęp do bazy Clificol, zawierającej opisy takich właśnie przypadków. Informacje o nich są archiwizowane w zasobach Opus, gdzie dzięki procesowi wygodnego przeszukiwania, można przypomnieć sobie wszystko dosłownie w kilka sekund.

Prężna praktyka homeopatyczna oznacza ciągłe śledzenie informacji – znacznych ilości informacji. RadarOpus pomaga śledzić trop wszystkich ‘strzępków danych’ dotyczących każdego osobnego przypadku. Narzędzia służące do zarządzania kontem pacjenta, stanowią wbudowaną funkcję programu. Intuicyjny, zintegrowany interfejs programowy oznacza, że zapisywanie notatek i tabelek z analizami przeprowadza się przy pomocy kilku kliknięć myszą. Przechowywanie wszystkich danych pacjentów w bezpiecznym i łatwo dostępnym programie, w jednym miejscu, oznacza istotną oszczędność czasu.

Narzędzie wspomagające naukę

Szybka nauka; ułatwienie przyswajania wiedzy.

RadarOpus stanowi nieocenione narzędzie sprzyjające ciągłemu rozwojowi i nauce praktykującego homeopaty, zarówno początkującego jak i prowadzącego już praktykę.

Poznaj szczegóły RadarOpus:

Narzędzie wspomagające naukę

Promedicum

ul. Romanowska 55e 91-174 Łódź
Os. Zielony Romanów, pasaż, lok.8.
www.promedicum.pl

tel. (+48) 693 901 184
fax (+48 42) 613 37 51

Pracujemy:
pn-pt w godzinach 9.00 - 17.00
Mapa dojazdu »