Dostęp do informacji

Firma Archibel znana jest z oddania klasycznej nauce, gruntownych badań oraz dobrze udokumentowanej informacji.

Aktualnie, dzięki współpracy z najlepszymi i najbardziej oświeconymi myślicielami, zarówno Repertorium Synthesis, jak i oprogramowanie RadarOpus oparte są nie tylko na fundamentalnych pracach klasyków, ale zawierają też przegląd badań współczesnych homeopatów. Obejmują dowody skuteczności terapii homeopatycznej jak również dane uzyskane dzięki doświadczeniom klinicznym. Wszystkie wymienione źródła składają się w rzetelne i bezcenne spektrum wiedzy i stanowią nieodzowne narzędzie skutecznej praktyki.

Każdy fakt dodania danych do repertorium jest udokumentowany i ‘otagowany’ (oznakowany), dzięki czemu repertorium może zostać zreorganizowane zgodnie ze standardami i filozofią pracy poszczególnych praktyków , począwszy od podejścia ściśle klasycznego, na najbardziej liberalnym kończąc. Każda nowa informacja może zostać włączona (lub nie) do wybranego profilu analizy zgodnie ze standardami i filozofią wyznawaną przez konkretnego praktyka.

Biblioteki materia medica obejmują różne zakresy - począwszy od najprostszych, 7-woluminowych kolekcji, aż po bibliotekę kompletną, reprezentującą bogatą spuściznę tekstów klasycznych, nowych i starych dzienników i referencji terapeutycznych, połączonych z nowoczesnymi wersjami materia medica, dowodami skuteczności, teorią i materiałami referencyjnymi.

Dostęp do informacji

Promedicum

ul. Romanowska 55e 91-174 Łódź
Os. Zielony Romanów, pasaż, lok.8.
www.promedicum.pl

tel. (+48) 693 901 184
fax (+48 42) 613 37 51

Pracujemy:
pn-pt w godzinach 9.00 - 17.00
Mapa dojazdu »