Prostota obsługi

Oprogramowanie homeopatyczne ułatwia pracę każdemu praktykującemu homeopacie. Dzięki szybkiemu dostępowi do setek tysięcy stron referencyjnych RadarOpus stał się prosty i ergonomiczny.

Kluczowe informacje są zgrupowane w jednym homeopatycznym programie! 

Wszystkie dane: biblioteka referencyjna, repertoria, opisy przypadków, a nawet notatki z wykładów i seminariów, mogą znajdować się w jednym miejscu.

Intuicyjny interfejs RadarOpus oznacza, że cała informacja jest przechowywana w najwygodniejszej możliwej lokalizacji – na ekranie stanowiącym pulpit programu. Rozwiązanie to gwarantuje możliwość wyszukania właściwej rubryki przy przeprowadzeniu jedynie standardowej funkcji ‘search’ wybranego repertorium, grupy repertoriów lub też zawężonego obszaru repertorium.

W przypadku bardziej złożonego zadania, jak np. zlokalizowanie ulotnego, jednak wysoce charakterystycznego urywka „wypowiedzi pacjenta”, RadarOpus  dzięki funkcji zaawansowanego wyszukiwania, prezentuje wyniki w postaci odwołań do określonych pozycji materia medica, wykresów,  opisów przypadków, provingów, z uwzględnieniem wybranych źródeł internetowych.

Poznaj szczegóły RadarOpus:

Prostota obsługi

Promedicum

ul. Romanowska 55e 91-174 Łódź
Os. Zielony Romanów, pasaż, lok.8.
www.promedicum.pl

tel. (+48) 693 901 184
fax (+48 42) 613 37 51

Pracujemy:
pn-pt w godzinach 9.00 - 17.00
Mapa dojazdu »