Historia RadarOPUS

Krótka historia oprogramowania RadarOPUS

Oprogramowanie RADAR zostało opracowane w Belgii w 1982 r. jako najnowocześniejsze oprogramowanie pomagające Homeopatom w ich codziennej praktyce. To niesamowity projekt, który z miłości do Homeopatii trwa do dziś. Wraz z RADAREM narodziło się również Synthesis Repertory autorstwa dr Frederika Schroyens-a, uważane przez wielu za najbardziej wiarygodne i jakościowe repertorium na świecie.

W 2009 roku został opracowany RadarOpus  jako całkowicie nowe oprogramowanie oparte o „wstępny projekt RADAR z 1982 r.”. Od 2009 r. Rozwój RadarOpus ma nieustannie gwarantować jakość i funkcje, które poprawiają warunki pracy aktywnych Praktyków- Homeopatów. Oprogramowanie jest budowane przez Homeopatów dla Homeopatów. Możemy pochwalić się tysiącami użytkowników w ponad 80 krajach na całym świecie! Według naszej wiedzy jesteśmy oprogramowaniem homeopatycznym n.1 na świecie (i w Polsce) i bardzo dziękujemy całej społeczności za kontynuowanie i wspieranie tego projektu. Twój sukces to nasz sukces.

Aktualizacje RadarOPUS w latach 2009-2019

Producent RadarOpus wprowadzał rocznie od 1 do 3 DARMOWYCH aktualizacji począwszy od roku 2009. Wszystkie aktualizacje posiadały i posiadają kompatybilność z systemami najnowszymi operacyjnymi, udoskonalenia, nowe funkcje, nowe dane (Materia Medica, Repertories, Moduły, Próby lekowe, itp.). Według naszej wiedzy nie ma innego homeopatycznego oprogramowanie na świecie, które posiada tak wiele funkcji, nowych danych i aktualizacji, jakie mieliśmy przez ostatnie lata. RadarOpus jest również znany ze swojego sprawnego wsparcia technicznego, oferującego pomoc Homeopatom na całym świecie. Jesteśmy zespołem ludzi bardzo zorientowanym na rozwój produktu, którzy codziennie pracują nad Homeopatią by osiągnąć sukces. Jesteśmy rodziną i traktujemy naszych klientów jak rodzinę.

Aktualizacje RadarOPUS od roku 2019

Od czerwca 2019 roku wraz z momentem pojawienia się przełomowej wersji 2.2 programu RadarOPUS, jego aktualizacje są płatne. Koncepcja płatnych aktualizacji jest prosta: potrzebujemy trochę wsparcia, aby móc nadal oferować ten sam, lub wyższy poziom usług i jakość oprogramowania.

Ciągłe aktualizowanie oprogramowania i przy nowej wersji oprogramowania nie jest łatwym zadaniem. Nasza firma nie jest nastawiona na zysk, ale napędzana przez społeczność. To, co zarabiamy, inwestujemy z powrotem w firmę, aby ulepszać oprogramowanie i dostarczać społeczności homeopatycznej tego, czego profesjonaliści potrzebują przy wykonaniu swojej codziennej pracy. Regularnie wspieramy również Badania w Homeopatii i podobne homeopatyczne projekty mające na celu umocnienie społeczności i udowodnienie skuteczności tej wspaniałej dyscypliny. Naszym celem jest Twój sukces, ponieważ jeśli Ty odniesiesz sukces, wszyscy osiągniemy sukces.

Poznaj szczegóły RadarOpus:

Promedicum

ul. Romanowska 55e 91-174 Łódź
Os. Zielony Romanów, pasaż, lok.8.
www.promedicum.pl

tel. (+48) 693 901 184
fax (+48 42) 613 37 51

Pracujemy:
pn-pt w godzinach 9.00 - 17.00
Mapa dojazdu »