Pomoc w terapii

Decydując się na praktykowanie homeopatii, oddaliście się nauce i sztuce która oznacza doskonalenie i rozwijanie się przez całe życie…

Obfitość informacji – starych, nowych i tych, które wciąż są w fazie pozyskiwania – wymaga wsparcia w ich organizacji, zrozumieniu, a co najważniejsze, jak najlepszym wykorzystaniu w Waszej praktyce.

Wiadomości dotyczące homeopatii rosną w sposób wykładniczy; nowe trendy w filozofii i metodologii korespondują z olbrzymią ilością wiedzy i doświadczenia. Wasze podejście do tematu wciąż ewoluuje i jako specjaliści w swojej dziedzinie, stajecie się aktywnymi uczestnikami tego procesu! Przy wykorzystaniu programu RadarOpus można w prosty sposób zintegrować własne notatki, dokumenty, a także obrazy oraz pliki audio i video.

RadarOpus jest niezbędnym narzędziem, wspomagającym zarządzanie, przyswajanie i stosowanie nieprzerwanie rosnącej masy informacji w najważniejszym celu – w terapii homeopatycznej Waszych pacjentów.

RadarOpus pozwala na dodawanie własnych notatek oraz pojedynczych książek i wpisów specjalnych do własnej biblioteki. Notatki z seminariów, dołączone do oprogramowania mogą stanowić element kryterium wyszukiwania, mogą też zwierać odnośniki do odpowiednich rubryk repertoriów lub rozdziałów materia medica.

Poznaj szczegóły RadarOpus:

Pomoc w terapii

Promedicum

ul. Romanowska 55e 91-174 Łódź
Os. Zielony Romanów, pasaż, lok.8.
www.promedicum.pl

tel. (+48) 693 901 184
fax (+48 42) 613 37 51

Pracujemy:
pn-pt w godzinach 9.00 - 17.00
Mapa dojazdu »