RADAR OPUS

Wraz z dynamicznym rozwojem literatury homeopatycznej, powstała konieczność wykorzystania odpowiedniego oprogramowania w praktyce homeopatycznej.

Mnogość powiązań pomiędzy lekami odnoszącymi się do analizowanych przypadków jest znacznie łatwiejsza do analizy, kiedy wykorzystujemy w tej pracy nowoczesny program komputerowy. 

Idea zintegrowanego interfejsu obejmującego Repertoria, bazę Materia Medica oraz Kartotekę Pacjentów została zrealizowana w oprogramowaniu RadarOpus, którego najnowsza wersja jest obecnie dostępna na rynku.

PROMEDICUM jest polskim przedstawicielem firmy Archibel - twórcy repertorium Synthesis, a jednocześnie producenta za sprawą którego powstał program RadarOpus w obecnej postaci - jako najbardziej nowoczesne technologicznie  oprogramowanie homeopatyczne pośród dostępnych współcześnie.

RadarOpus to produkt unikatowy – pojedynczy intuicyjny interfejs, w którym można znaleźć wszystko, czego nowoczesny homeopata potrzebuje, uwzględniający również szeroki wybór modułów przeznaczonych do analizy wyselekcjonowanych informacji.

Tworząc RadarOpus zbudowano zupełnie nową wersją oprogramowania Radar, wykorzystując do tego celu najnowocześniejsze technologie informatyczne.

Program jest dostępny zarówno w wersji na komputery Macintosh, jak i przeznaczonej dla systemów Windows – w wielu różnych pakietach do wyboru. Posiada wbudowany moduł tłumacza, wyszukiwarkę internetową i zintegrowany system zarządzania kartoteką pacjentów. Przejrzystość i prostota czynią z niego najłatwiejsze w obsłudze oprogramowanie homeopatyczne, jakie kiedykolwiek powstało.

Poznaj szczegóły RadarOpus:

Promedicum

ul. Romanowska 55e 91-174 Łódź
Os. Zielony Romanów, pasaż, lok.8.
www.promedicum.pl

tel. (+48) 693 901 184
fax (+48 42) 613 37 51

Pracujemy:
pn-pt w godzinach 9.00 - 17.00
Mapa dojazdu »